Магніт Харків на холодильник Україна
Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Знак Харків Магніт для Холодильник
На зображенні показано дорожній знак, що позначає в'їзд у місто Харків. Знак виконаний у вигляді трикутника з написом «Харків» українською мовою. Популярний знак на в'їзді до Харкова трасою Київ - Харків. Траса Київ - Харків протяжністю 481км.
- Магніт сувенірний пластиковий розфарбований в ручну акрил фарба
- Розмір магніту ширина 10см. висота 6,5см
- Якщо вам необхідна певна кількість сувенірів (магнітів) і її немає на сайті, передзвоніть нам, і ми оперативно виготовимо для Вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Тематика декору, малюнка | Архітектурні споруди |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Міста | |
| Місто | Харків |
- Ціна: 120 ₴


