Брелок для ключів World of Tanks Wargaming з кільцем




Сувенірний брелок для ключів «World of Tanks» гра танки
Чудовий подарунок для любителів гри World of Tanks. Реалістичні битви на легендарних танках, понад 800 машин готові до бою, 150 млн гравців по всьому світу.
World of Tanks - це гра, яка підкорила серця людей віком від десяти до дев'яноста. У неї грають усі: хлопці, дівчата, їхні батьки, бабусі та дідусі. А все тому, що ця багатокористувацька гра дає можливість відчути себе частиною команди, відчути адреналін у запалі комп'ютерного бою і здобути перемогу, завдяки своїй стратегії та розуму.
Брелок World of Tanks
World of Tanks зібрав мільйони і багато хто з них хоче мати щось, що нагадує про улюблену гру. Тому ми пропонуємо купити брелок Світ Танків, який підійде для кожного..
Розмір брелока World of Tanks :
Загальна довжина з кільцем 9 см.брелок 6,5см Ширина 2 см
матеріал брелка; пластик
Діаметр кільця 3см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Ігри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
- Ціна: 110 ₴




